Konferencja DATACONNECT

Cześć!

Wiele firm poszukuje przepisu na transformację wykorzystującą potencjał danych.

Już niedługo odbędzie się konferencja DATACONNECT, na której będzie można znaleźć wiele wartościowych prezentacji odpowiadających na pytania w tym temacie.

Cieszę się, że będę miał przyjemność opowiedzieć o architekturze, czyli o silniku napędzającym każdą poważną transformację.

W trakcie prezentacji omówione będzie jak i po co należy zarządzać architekturą tworzonych rozwiązań oraz architekturą całej platformy technologicznej. Poruszone będą zagadnienia efektywnej strategii rozwoju architektury oraz unikania powstawania długu architektonicznego.

Technologia oczywiście nie wystarcza, dlatego opowiem też, z czym należy ją niezbędnie łączyć, aby osiągnąć sukces. Będzie o elementach, z których tworzy się rozwiązania, o strategii technologicznej, o decydentach występujących na różnych poziomach, ich współdziałaniu i o pułapkach, w które nie raz wpadłem 🙂

Zapraszam na konferencję!

Polecam lekturę książki „Data Driven Transformation”, w której jest więcej szczegółów dotyczących poruszanych tematów (https://books.chiefdataofficer.pl/) i zachęcam do kontaktu. 🙂

Pozdrawiam,

Mariusz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *